close
تبلیغات در اینترنت
فرهنگی
loading...

بسیجیان محله اردشیری-قائمیه

فرهنگی

امین علوی بازدید : 81 شنبه 22 خرداد 1395 زمان : 1:50 نظرات ()
اگر تا به حال این کار را انجام ندادید یا دل آن را نداشتید ما در این گزارش برای شما این سرچ را انجام دادیم.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، "عاشورا"، کلمه ای که اگر لاتین آن را در گوگل سرچ کنید و بخواهید داده های مرتبط با آن را پیدا کنید، با مطالب و تصاویری رو به رو خواهید شد که ببشتر از چند ثانیه توان جست و جو پیرامون این مطلب را انداشته و فضا را ترک خواهید کرد.


هنگامی که واژه "ashura " که بی شک یکی از ستون های اسلام و اوج حقیقت بندگیست را سرچ کنید با تصاویر دلخراش قمه زنی و مطالب از این دست مواجه خواهید شد، حتی در تصاویر گوگل نمونه یک عزاداری واقعی را نخواهید  دید چرا که فرمانداران این جریان حتی از وجود کوچکترین روزنه حقیقتی پیرامون این موضوع واهمه دارند !

آیا تا به حال


امین علوی بازدید : 52 چهارشنبه 09 دي 1394 زمان : 16:16 نظرات ()

حماسه 9 دی و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایت مدار ایران اسلامی در 9 دی 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید. حماسه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدار رسا اعلام کردند اگر دشمن در برابر دین آن ها بایستد در برابر تمام دنیای آن ها خواهند ایستاد.. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مایوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامة برکاته)را شاد ساخت

امین علوی بازدید : 58 چهارشنبه 27 خرداد 1394 زمان : 10:53 نظرات ()

در پی تشییع باشکوه و غیرتمندانه‌ی پیکر مطهر ۲۷۰ شهید دوران دفاع مقدس با حضور پرشکوه و حماسی مردم تهران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تقدیر و سپاس صادر کردند.

 

متن پیام در ادامه مطلب

 
امین علوی بازدید : 64 چهارشنبه 27 خرداد 1394 زمان : 10:40 نظرات ()

به ماه خدا نزدیک شدیم وقت بخشیدن و صاف کردن دلهاست. اگر نگاهی، صدایی، زبانی از حقیر بر دلت ترکی انداخته، به بزرگواری میزبان این ماه ببخش شاید فرصتی برای جبران نباشد.

 
امین علوی بازدید : 125 پنجشنبه 21 خرداد 1394 زمان : 10:23 نظرات ()

دیدار فرمانده سپاه فجر با خانواده‌های شهیدان علی رمضانی، امان‌الله آقایی، کریم رضازاده و قربان قلی هاشمی در شهر قائمیه.

سردار در جمع خانواده‌های شهدای شهر قائمیه، نیت از حضور در این مکان را قدردانی از صبر و استقامت والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان دانست و با اشاره به سخنی از امام خمینی رحمه‌الله علیه مبنی بر اینکه؛ «خاکیان و افلاکیان، مقام و جایگاه شهدا را نمی‌دانند» اظهار داشت: آنجایی که ایشان می‌فرماید: «ما خاکیان نمی‌دانیم» خب نمی‌دانیم؛ اما آنجا که می‌فرمایند: «افلاکیان هم نمی‌دانند» یعنی فرشتگان خدا هم نمی‌دانند شهدای ما در چه جایگاهی هستند.

ادامه در ادامه مطلب__

 
امین علوی بازدید : 60 سه شنبه 09 دي 1393 زمان : 14:8 نظرات ()

نُه دی برخاسته از بصیرت است

از دشمن شناسی است و وقت شناسی است

از حضور در عرصه مجاهدانه است

مقام معظم رهبری

امین علوی بازدید : 49 سه شنبه 02 دي 1393 زمان : 8:23 نظرات ()

http://rozup.ir/up/pbahonar/1393/8885.jpg

در سوگ نبی جهان سیه می پوشد
در سینه، دل از داغ حسن می جوشد
از ماتم هشتمین امام معصوم
هر شیعه ز درد، جام غم می نوشد.

رحلت پیغام دار آخرین، خاتم نبوت را نگین، حضرت رسول واپسین، عینیت قرآن کریم، حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله، شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی علی السلام و شهادت امام رضا علیه السلام بر مسلمانان جهان تسلیت باد.

امین علوی بازدید : 42 دوشنبه 23 تير 1393 زمان : 14:12 نظرات ()

ایران از جمله کشورهایی است که متهم به عدم رعایت حقوق بشر میباشد
و حتی بخاطر این عدم رعایت حقوق بشر تحریم نیز شده است

خوب است بدانید برخی از این حقوق بشری که در ایران رعایت نمیشود که بخاطر رعایت نکردن آن،ایران را کشور جهان سوم میدانند و آن را محکوم میکنند چیست:

1.عدم رعایت حقوق همجنس بازان
2.اینکه اگر زن یا مردی زنا کند او را شلاق میزنند
3.اینکه زن یا مرد همسر داری اگر زنا کند(با کلی شرایط دیگر) او را اعدام میکنند
4.ایران اجازه فعالیت گروه ها و یا مذاهبی چون بهائیان و شیطان پرستان و.... را در ایران نمیدهد

کشورهایی که موارد بالا را رعایت میکنند،کشورهای جهان اول(دارای حق وِتو)،مدرن،مورد تمجید سازمان ملل(سازمان حمایت از حقوق آمریکا)،بدون هیچگونه تحریمی،و اصطلاحا روشن فکر هستند

عکس: کشورهای جهان اولی که ایران را متهم به عدم رعایت حقوق زنان میکنند در مغازه هایشان زن ها را برای اجاره میگزارند و حتی به گردن های آنها بارکد مخصوص کالا نیز آویزان میباشد

آیا در اینها نشانه ای برای پند گیران نیست؟

‏ایران از جمله کشورهایی است که متهم به عدم رعایت حقوق بشر میباشدو حتی بخاطر این عدم رعایت حقوق بشر تحریم نیز شده استخوب است بدانید برخی از این حقوق بشری که در ایران رعایت نمیشود که بخاطر رعایت نکردن آن،ایران را کشور جهان سوم میدانند و آن را محکوم میکنند چیست:1.عدم رعایت حقوق همجنس بازان2.اینکه اگر زن یا مردی زنا کند او را شلاق میزنند3.اینکه زن یا مرد همسر داری اگر زنا کند(با کلی شرایط دیگر) او را اعدام میکنند4.ایران اجازه فعالیت گروه ها و یا مذاهبی چون بهائیان و شیطان پرستان و.... را در ایران نمیدهدکشورهایی که موارد بالا را رعایت میکنند،کشورهای جهان اول(دارای حق وِتو)،مدرن،مورد تمجید سازمان ملل(سازمان حمایت از حقوق آمریکا)،بدون هیچگونه تحریمی،و اصطلاحا روشن فکر هستندعکس: کشورهای جهان اولی که ایران را متهم به عدم رعایت حقوق زنان میکنند در مغازه هایشان زن ها را برای اجاره میگزارند و حتی به گردن های آنها بارکد مخصوص کالا نیز آویزان میباشدآیا در اینها نشانه ای برای پند گیران نیست؟از صفحه خوب https://www.facebook.com/hijab.215‏

 

امین علوی بازدید : 69 دوشنبه 23 تير 1393 زمان : 14:7 نظرات ()

این روزها در اتوبوس و مترو بسیار می­شنویم که چرا با این اوضاع وخیم اقتصادی، به حکومت سوریه کمک می­کنیم؟! چرا در حالی که در کشور خودمان فقرای زیادی داریم، هزینة جنگ­های داخلی سوریه را ما می­پردازیم؟ برخی هم در فضای مجازی کارهایی که می­شد با کمک­های ارسالی به سوریه در درون ایران انجام داد را محاسبه کرده­اند و سوالات مذکور را از مخاطبین خود پرسیده­اند. برای پاسخ به این مسئله باید به این پرسش پاسخ دهیم که نسبت سوریه (از نظر ژئوپلیتیک، ایدئولوژیک، منافع ملی و...) با کشور ایران و انقلاب اسلامی چیست؟ برای پاسخ به این پرسش باید توجه کنیم که می­توان این مسئله را از دو دیدگاه متفاوت بررسی کرد. در یک دیدگاه صرفاً منافع ملی برای ما مهم بوده و در دیدگاه دیگر پیش­برد اهداف انقلاب اسلامی و مسائل ایدئولوژیکی مطرح است و البته سازگار بودن دو دیدگاه در منطق انقلاب اسلامی، موضوعی ست که در ادامه می­آید.

ادامه در ادامه مطلب...

تعداد صفحات : 4

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
این وبلاگ را هدیه می کنیم به روح پاک و مطهر شهدای این محله ازجمله فرهنگی شهید فرج الله رضازاده، شهید نعمت الله الماسی، شهید عیسی اردشیری، نوجوان شهید جانمحمد اردشیری، نوجوان شهید عسکر واضع، دانشجوی شهید خداداد رضازاده، سردار پاسدار شهید کریم رضازاده، سروان شهید محمد علی جمشیدی، سردار سرافراز سپاه اسلام جانباز شهید الماس آرندی و جانباز سرافراز اسلام طمراسب مهرابی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  نظرسنجی
  نظر شما درباره طرح و موضوعات وبلاگ ما چیست؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 140
 • کل نظرات : 38
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 14
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 91
 • باردید دیروز : 33
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 91
 • بازدید ماه : 1,483
 • بازدید سال : 1,483
 • بازدید کلی : 48,158