close
تبلیغات در اینترنت
خواهران و برادران محترم، لطفا شما مجاهدت مجازی نکنید!
loading...

بسیجیان محله اردشیری-قائمیه

نمی شود به خاطر حضرت ولی عصر (عج) هم که شده ،‌بیخیال این همه مجاهدت مجازی بشوید؟ نمی شود دست بشویید از این همه جنگ نرم ؟! با بیگانه و خودی؟! ادامه را در ادامه مطلب بخوانید...  خواهران و برادران محترم! نمی خواهید به خاطر خدا هم که شده، ‌این همه جهاد! نکنید؟ نمی شود به خاطر حضرت ولی عصر (عج) هم که شده ،‌بیخیال این همه مجاهدت مجازی بشوید؟ نمی شود دست بشویید از این همه جنگ نرم ؟! با بیگانه و خودی؟! عزیزان. کارتان به جایی کشیده ،‌ در صفحات شما در محیطهای فیلترشده ی وب دوئی ،…

امین علوی بازدید : 57 شنبه 06 مهر 1392 زمان : 19:46 نظرات ()

نمی شود به خاطر حضرت ولی عصر (عج) هم که شده ،‌بیخیال این همه مجاهدت مجازی بشوید؟ نمی شود دست بشویید از این همه جنگ نرم ؟! با بیگانه و خودی؟!

ادامه را در ادامه مطلب بخوانید...

 

خواهران و برادران محترم!
نمی خواهید به خاطر خدا هم که شده، ‌این همه جهاد! نکنید؟
نمی شود به خاطر حضرت ولی عصر (عج) هم که شده ،‌بیخیال این همه مجاهدت مجازی بشوید؟ نمی شود دست بشویید از این همه جنگ نرم ؟! با بیگانه و خودی؟!

عزیزان.

کارتان به جایی کشیده ،‌ در صفحات شما در محیطهای فیلترشده ی وب دوئی ، نه تنها اثری از جهاد ! نمی بینیم ، بلکه بیشتر بنظر می رسد شماها آنجا گیر کرده اید و رنگ و بو گرفته اید !

آقایانی که ، با کمال تاسف ، صفحاتی را پسند قرار داده اند که اگر کسی بیرون از اینترنت به خودشان بگوید ، باورشان نمی شود.

آقایانی که ، کارشان شده است درج فیلم خوانندگی فلان خانم از یک سایت فیلترشده ،‌در یک شبکه اجتماعی فیلتر شده ی دیگر.

آقایانی که، در مسائل مهم متعدد، با نیروهای خط مقدم عملیات رسانی دشمن ،‌کاملا، کاملا ،‌ هم نظر شده اند !

امر به معروف و نهی از منکر آیا می کنند ؟ آیا در حال شبهه زدائی اند ؟ آیا در حال نقد و  روشگری اند ؟ آیا مشغول مبارزه اند؟

امیدوارم کسی به دنبال سند این موارد از من نباشد. آبروهایی در محاق است. هرچند این بی آبرویی ،‌علنی در جریان است. اما من بر این پرده دری ، نمی دمم.

...

این همان سلاحی بود که می گفتید از دشمن گرفته بودید برای جهاد‌؟ یادتان هست بر سر جمهوری مقدس اسلامی،‌ فریاد می کشیدید که چرا با فیلترکردن این سایتها، ابزار "جهاد" را از شما گرفته ؟!

الان این کارهایی که شما دارید می کنید جهاد است ؟!

آقایی حزب اللهی !‌ که صفحه ی داریوش و ابی پسند کرده ،‌ مجاهد انقلاب اسلامی است در سرزمین کفر؟؟ خانمی که صفحه آرایشهای عروس پسند کرده که حاوی تصاویر بی حجاب از زنان ایرانی هویت معلوم است ، الان آنجا مشغول بزن بزن با دشمن است؟؟

این همان سایتهایی است که مجبور شدید (!!!) برای ورود به آن ، فیلترینگ جمهوری اسلامی را دور بزنید تا جهاد کنید‌؟ این همان کارهایی است که برایش VPN لازم داشتید و به جمهوری مقدس اسلامی به خاطر قطع آن ، فحاشی کردید و فیلتریک را احمقانه دانستید؟

...

فیسبوک، در حال کاهش ترافیک و فرار مخاطب است و کارش به درج تبلیغ، ‌این ور و آن ور کشیده، حضرات دست بردار ماجرا نیستند. صفحات حضرات ،‌در بهترین شرایط ، حاوی یکی دو عکس در مورد رهبری و یکی دو عکس مذهبی است. برخی نیز کلا صفحاتی خاص دزست کرده اند.

بعد از بحران لینک دادن به فیسبوک که با تدوین قوانین مناسب و انجام راهکارهای ایجابی از سوی مقام قضایی ،‌ به نتیجه رسید و اگر قرار بود به عقل مدیران پایگاه های اینترنتی خبری و غیر خبری داخلی ایرانی سپرده شود ، هرگز شکل نمی گرفت ( بجز مشرق نیوز که خودش لینک پایگاه های مجرمانه را قبل از تصویب این قانون برداشت ) ، خدا را شکر مسئله ی لینک دادن تمام شد. حضرات زیر خبرهای کاملا سیاسی که اصولاذائقه ی فیسبوکی جماعت نیست ،‌ انتظار داشتند افراد کلید انتشار در فیسبوک را بزنند،‌در حالیکه اصولا این کار مساوی بود با دعوت کاربر به ایجاد حساب در این سایتها.

حالا شما خودتان را جای مردمی بگذارید که هرچه اطلاعات در مورد این شبکه های فیلترشده دارند ، از همین سایتها گرفته باشند و چقدر ذهنیتی منفی نسبت به این شبکه ها دارند. با تناقضی که می بینند چه کنند. از یک طرف در صفحه با خبری علیه مثلا فیسبوک مواجهند و از طرف دیگر لینک این سایتهای اخ و بد را زیر اخبار خود می خوانند.

چه مسخره بازی و سیرک بزرگی !

کار به کجا می رسد ؟

می روند و برای آقای ما آنجا صفحه باز می کنند و فتاوای ایشان را به میل ،‌تفسیر. چه شده ؟ هیچی. چندتا از همان جوانهای فیسبوکی ، سنگی انداخته اند ته چاه ، حالا بیا و در بیار !

...

در صفحات حضرات ، هیچ چیزی در مورد جنایات علیه مردم مسلمان میانمار نیست.

در صفحات حضرات ، موضعگیری علیه پایگاه صهیونیستی واقعی گوگل نیست.

در صفحات حضرات ،‌ در مورد مظلومیت ملت و دولت سوریه خبری نمی خوانید.

در صفحات حضرات ،‌ چیزی از حجاب و امر به معروف و نهی از منکر مشاهده نمی کنید.

چیزی در باب محکومیت جنایت علیه نبش قبر صحابی پیامبر و امیرالمومنین در صفحات این افراد نیست. در محکومیت جنایت بکارگیری سلاح شیمیایی از سوی سلفیون تحریک شده توسط آمریکا صدایی از آنها در نمی آید. قبر دکتر فتحی شقاقی هم تخریب شد. کو صدایی؟ آن زمان که به پیامر مکرم خدا هم توهین شد، یقه ی جمهوری اسلامی بخاطر تنبیه گوگل افاد دست حضرات و ماجرای ستار بهشتی هم که جالب است ،‌وسیله ی فحش دادن به نظام بود.

اما تا دلتان بخواهد،

خواهر ها برای شوهرهایشان،‌ در دید عمومی، دلنامه و زنجموره می کنند ! خواهرانی چادری، با درج تصاویری گاه مبتذل ، عشق خودشان به شوهرشان را به رخ عالم و آدم می کشند. البته اگر بیخیال چهره های آرایش کرده و چادر های به کناری گذارده شده بشویم!

...

نه از گیر دادن به چرندیات ضد انقلاب خبری هست ،‌ نه از کوچکترین حرکتی که دشمن را بیازاراد. در عوض ، مفت و مجانی ، ارزیابی کلیه ویژگیهای روحی و روانی خود را در اختیار دشمن گذارده اند. گذاشته اند تا ماشین نظرسنجی دائمی غرب یعنی فیسبوک ، استخوانهای روحشان را بجود و در توئیتر ،‌زباله های فکری دیگران بر سر و روی آنها بریزد.

چه باید کرد.

این چه وضعی است ؟

...

یادش بخیر،

اولین اشتباه این بود که جنگ نرم ، تا سطح عملیاتی تنزل پیدا کرد و در یکی از نمودهایش یعنی "عملیات روانی" خلاصه شد.

اشتباه دوم آن بود که فتنه ی کودتایی رنگی ،‌ با جنگ نرم که اصلا در میدان و خیابان و با چوب و چماق نیست ،‌ عوضی گرفته شد.

و نتیجه ی این دو اشتباه چه شد ؟‌ لفظ عجیبی بنام هشتماه دفاع مقدس نرم ! اختراع شد ! جنگ نرم آیا هشتماه بود ؟ آیا جنگ نرم از فتنه 88 شروع شد ؟ آیا جنگ نرم در فتنه 88 تمام شد ؟ کسی نمی خواهد به این ساده ترین سئوالهای افشاگر فکر کند.

حوصله داری ؟ بقول آن سردار بزرگوار،‌ بگذار مردم نانشان را بخورند! حرف بزنی ،‌ این قدر وارونگی ذهن و دل رخ داده ،‌که به راحتی ،‌ در مقابل دیدگان دشمن ،‌ با حشرات مقایسه می شوی ! حوصله داری؟

...

جنگ نرم که شد عملیات روانی ،

میدانش هم شد رسانه و تبلیغات ،‌ یک تنزل دیگر هم منتظرش بود. کل میدان عملیات روانی ، به اینترنت تنزل پیدا کرد. آیا همینجا ایستادند ؟ نه . اینترنت به فیسبوک و توئیتر محدود شد . این از حیث محیط . و از حیث کارکردی هم ، جنگ نرم ، فقط سیاسی معرفی شد و برو و ببین این جنگجو ! های سایبری مشغول جنگ نرم ،‌فقط حلقه ی انحراف را بلدند و فتنه ای های سبز را...

...

آنچنان فیض بوق ! و توعیطر ! را بزرگنمایی ، و خطر درجه یک جهان اسلام کردند ، که در گام بعد ،‌ توجیه کافی برای گسیـــــــــــــــــــل هردمیبل و کشکی و کیلویی جنگجو! به درون آن پیدا کنند.

مدتی گذشت ،

آرام آرام ،

فیسبوک و توعیطر نه تنها بد نشد ،‌

بلکه بی سروصدا،

عضویت در آن ،‌ تبدیل به یک حق اجتماعی عادی شد !

حالا خر بیار و باقالی بار کن. جنگجوها ، در زمین دشمن ، نمی جنگیدند. خانه ساخته بودند و زندگی می کردند !

ماجرای آن دو شکارچی است که خیک عسل را در رودخانه دیده بودند...

...

حالا اگر بهشان بگویی این چه حماقتی است که کرده اید ، به اسب شاه گفته ای یابو. اما حضرات اجازه دارند به راحتی،‌ زشت و رکیک ترین کلمات را علیه جمهوری اسلامی و نهادها و عالیترین ارکانش بکار ببرند. گاه دانسته و گاه نادانسته . در این کشور ، تنها حزب اللهی ها آزاداند به نظام جمهوری اسلامی فحش بدهند و اگر کسی با آنها در دستگاه قضایی برخورد کرد ، هرچهن بلدند ، نثار دستگاه قضایی هم می کنند. چرا این آقا آزاد است ؟ چون ریش ! دارد .

...

می شود حضرات ، به من بگویند ، اگر امروز ، این جنگ ! نرم را رها کنند ، از کجا نان می خورند ؟ می شود بگویند جز این که روز و شب را در فیسبوک و توئیتر بچرخند ، کار دیگری هم بلدند برای امرار معاش ؟

امرور پول بیت المال از پشت برخی پروژه هایی که اصلش درست است قطع شود، حضرات هیچ ابتکار و نو آوری ندارند و مدل کسب و کاری هم برای فعل خود طراحی نکرده اند و بیکار و گرسنه می مانند ، اما حالا دم از این می زنند که نگاه نهادها و دستگاه های تصمیم گیر جمهوری اسلامی سطحی و احمقانه است ! بله ،‌ واقعا بعید نیست وقتی نیروهای خط مقدمشان شماها باشید ، چنین توهینی از سوی شما ، درصدی از رنگ و بوی حقیقی پیدا کند ! چرا عاقل باید کسی را سر کار بیاورد که به خودش فحش بدهد؟؟

...

آیا ،‌

حتا اگر بخواهید هم،

امروز ، همین امروز ،‌ همین الان که دارید مطلب من را می خوانید ،

حتا اگر خودتان دلتان بخواهد هم ،

می توانید از این صفحات چسبناک بیرون بزنید ؟

می توانید ؟

نمی توانید !

"گیر" کرده اید. در باتلاق. در زمین دشمن . در میدانی که نشناخته تا خرخره در آن فرو رفتید.

آقایی که نمی دانست با استفاده از وی پی ان مرتکب تغییر داده ی استناد مانند آیپی می شود ، مدعی جنگ نرم بود. حالا از او بپرس ، رفیق ،‌برادر ،‌عزیز ، میتونی بیای بیرون ؟او خودش به تو خواهد گفت : نه ، این تو ، گیر کرده ام!

...

نمی شود این جنگ نرم را رها کنید‌؟

به انتخابات ریاست جمهوری رسیدیم ! و شما از انتخابات ریاست جمهوری قبلی تا حالا مشغول جنگ نرمید. ریش هایتان کم پشت تر  ، آستین هایتان کوتاهتر ، چادرهایتان شل تر، چهره هایتان بزک کرده تر و تقیداتتان سست تر شده .

بس نیست خسارت ؟

نمی خواهید این خیک عسل را در رودخانه رها کنید ؟ بازهم بودجه می خواهید ؟ بازهم ساختمان و رایانه ؟ با لپتاپهای دهها میلیون تومانی اپل مشکلتان حل می شود ؟

از چاه این شبکه های در نیامده اید که گوگل شما را بلعیده با آن آندروید مخوف اش. چند روز پیش نوجوانی نورانی از دوستانم می گفت که با مطالعه ی رفتار اندروید به این رسیده که حتما ابزاری جاسوسی است . می گفت که قبلا از گوگل و ابزارهایش لذت می برد ولی امروز از آن تنفر دارد. شماها چی عزیزان متخصص فاوا ؟ شماها چی ؟ شماها نمیخواهید بکشید بیرون از این گرداب بلعنده ؟‌

...

امام خمینی ره :

کوشش کنید برادرها که خودتان را اصلاح کنید و پاسداری از خودتان بکنید. پاسداری از خودتان که کردید، پاسداری‌تان از جمهوری اسلامی پیش خدای تبارک و تعالی مقبول است و ارزشمند؛ بسیار ارزشمند... هم پاسداری از خودتان بکنید و هم پاسداری از جمهوری اسلامی. ان شاء الله خداوند همه شما را توفیق بدهد، و مؤید و موفق باشید

صحیفه ی نور جلد 8 صفحه 280


منبع:
http://pasdaran.persianblog.ir

درباره جنگ نرم ,
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط وحید در تاریخ 1392/3/7 و 22:37 دقیقه ارسال شده است

سلام خداقوت
در پناه امام زمان عج انشاالله
همه چیز خوبه
یاعلی و التماس دعا
پاسخ : سلام و درود.انشاالله خداوند یار شما، برادر


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
این وبلاگ را هدیه می کنیم به روح پاک و مطهر شهدای این محله ازجمله فرهنگی شهید فرج الله رضازاده، شهید نعمت الله الماسی، شهید عیسی اردشیری، نوجوان شهید جانمحمد اردشیری، نوجوان شهید عسکر واضع، دانشجوی شهید خداداد رضازاده، سردار پاسدار شهید کریم رضازاده، سروان شهید محمد علی جمشیدی، سردار سرافراز سپاه اسلام جانباز شهید الماس آرندی و جانباز سرافراز اسلام طمراسب مهرابی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  نظرسنجی
  نظر شما درباره طرح و موضوعات وبلاگ ما چیست؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 140
 • کل نظرات : 38
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 14
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 28
 • باردید دیروز : 26
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 79
 • بازدید ماه : 445
 • بازدید سال : 5,112
 • بازدید کلی : 45,894